


41 000 ₴
Greenfield G-EC6100Р - це однофазний портативний генератор струму, встановлений на трубчастій рамі для захисту та транспортування, працює від чотиритактного бензинового теплового двигуна з ручним запуском на струні. Використовується для додатків середньої інтенсивності як автономне джерело напруги для живлення однофазного електрообладнання.
;Генератор бензиновий Greenfield G-EC6100 Р портативний однофазний 4,5 кВА - модуль AVR (автоматичний регулятор напруги) генератора контролює вихідну напругу. Цей електронний пристрій обмежує коливання вихідної напруги і забезпечує захист споживачів, що живляться до генератора, особливо при роботі під навантаженням. Для обладнання, чутливого до коливань напруги, рекомендується використовувати стабілізатор напруги;
ОСОБЛИВОСТІ
Комплектація:
Технічні характеристики
| Виробник | Greenfield |
| Тип палива | Бензин |
| тип двигуна | 4-тактний |
| Об'єм циліндра | 389 см3 |
| Потужність | 13 к.с. |
| Кількість розеток | 2 |
| Система охолодження | З повітрям |
| Максимальна швидкість (об/хв) | 3000 |
| Напруга живлення | 230 В |
| Рівень шуму | 65 дБ |
| Місткість бака | 25 л |
| Максимальна потужність | 4.5 кВт |
| Наявність вольтметра | Так |
| Номінальна потужність | 4 кВт |
| Витрата палива 75% (л/год) | 2,3 |
| Модель двигуна | HP188F |
| Режим AVR | так |
| Вага | 82 кг |
| країна | Румунія |
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 82 кг |
| Основные | |
| Производитель | Greenfield |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Номинальная мощность | 4 кВт |
| Конструкция | Портативная |
| Тип топлива | Бензин |
| Напряжение | 220 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Время непрерывной работы | 15 час |
| Режим работы | Непрерывный |
| Максимальная мощность | 4.5 кВт |
| Степень защиты IP | 23 |
| Состояние | Новое |
| Коэффициент мощности | 1 |
| Количество фаз | 1 |
| Тип генератора | Синхронный |
| Дополнительные характеристики | |
| Режимы запуска | Ручной запуск |
| Датчик уровня масла | Да |
| Двигатель | |
| Мощность двигателя | 7 л. с. |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Объем топливного бака | 15 л |
| Объем масляной системы двигателя | 0.6 л |