Кошик
739 відгуків
Інтернет-магазин "БензоБум"
+380 (96) 486-74-55
+380 (66) 632-56-15
+380 (63) 366-20-06

Компресори

З усього компресорного обладнання поршневі компресори зустрічаються найчастіше. Як показує практика, їм знаходять застосування як у професійній сфері, так і в побуті. Їх можна використовувати для роботи пневматичних інструментів, з фарбопультом - для фарбування, для накачування шин. Комерційне використання вигідно там, де від нього не вимагається великої продуктивності.

Принцип роботи

поршневий Повітряний компресор працює за принципом стиснення атмосферного повітря. При його включенні поршень починає здійснювати зворотно-поступальні рухи всередині корпусу.

Види поршневих компресорних установок

  1. Коаксіальні: масляні; безмасляні.
  2. Ремінні

1. Коаксіальні. Поршень з'єднаний з електродвигуном через муфту. Таке з'єднання виключає втрати потужності і дозволяє виготовляти компактні компресори за доступною ціною. Безмасляні поршневі моделі дозволяють отримати чисте повітря без домішок масла. Вони потрібні в харчовій промисловості, в медицині, для фарбування. Як правило, при його виробництві використовуються матеріали з низьким коефіцієнтом тертя, стійких до зношування.

В масляному типі компресорів циліндр, шатун і інші деталі змащуються маслом. У масляних моделей ресурс роботи вище, ніж у безмасляних. Коаксіальні поршневі компресори розраховані на періодичну роботу по 20 хвилин протягом однієї години. Оснащуються вбудованим регулятором тиску.

Переваги: легка вага, компактні розміри, доступна ціна

2. Ремінні. Поршень з'єднаний з електродвигуном за допомогою пасової передачі. Компресорна головка виготовляється з алюмінію, іноді зустрічаються чавунні. Шків і клапани роблять з нержавіючої сталі. Ремінною компресор відрізняється високою продуктивністю і довгим терміном служби. Він може працювати безперервно протягом однієї робочої зміни. Сфери застосування: шиномонтаж, станції технічного обслуговування, будівництво.

Ресивер

Практично кожна модель повітряних поршневих компресорів оснащується ресивером. Ресивер — це воздухосборник, який створює запас стисненого повітря. Ресивер забезпечує стабільну роботу, потрібен при тимчасовому відключенні компресора.

У нас Ви завжди можете підібрати собі відповідний компресор поршневий повітряний будь-якого типу - на все обладнання надається гарантія фірми виробника. При купівлі деяких моделей діють спеціальні пропозиції. Крім цього ви можете скористатися нашою службою доставки.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner