Кошик
740 відгуків
Інтернет-магазин "БензоБум"
+380 (96) 486-74-55
+380 (66) 632-56-15
+380 (63) 366-20-06

Зварювальні інверторні напівавтомати

Зварювальні напівавтомати MIG/MAG широко використовуються для зварювання в середовищі захисних газів. Джерело живлення, пристрій подачі дроту, пристрій управління, пальник - ось з чого складається такий апарат; а по джерелу живлення він може бути трансформатором, випрямлячем або інвертором. Дугове зварювання MIG/MAG є більш вимогливою до умов, тому для її ведення потрібне спеціальне устаткування - інверторні зварювальні напівавтомати.

Принцип роботи і пристрій

Навіть найдешевший інверторний напівавтомат MIG-MAG здатний полегшити процес зварювання, щоб максимально ефективно використовувати весь потенціал обладнання, необхідно знати основні принципи роботи.

Розрізняють MIG (МИТЬ) та MAG (МАГ). Апарати MIG (Metal Inert Gas) функціонують з використанням інертних газів. Найчастіше це аргон або його суміш з вуглекислим газом. Апарати MAG (Metal Active Gas)і потребують не інертних, а в активних газах. Найбільш доступним і поширеним є вуглекислий. У переважній більшості випадків вони здатні підтримувати обидва режими роботи. Такі апарати при дотриманні певних правил підходять для з'єднання елементів товщиною до 100 мм. Полуавтоматы максимально полезны и продуктивны в производственных цехах, на стройплощадках и в быту.

В комплект обязательно входит: катушка со сварочной проволокой, направляющее приспособление, ролики, приемное устройство для проволоки. Ролики приводятся в движение электродвигателем. Скорость вращения регулируется в соответствии со скоростью расплавления электрода. Ролики вытягивают электрод из катушки и направляют его по шлангу к горелке.

До пальника підводиться такі шланги: шланг подачі дроту, шланг подачі захисного газу, електропроводка, керуюча лінія, а в деяких напівавтоматах і охолоджуюча рідина.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner