Кошик
737 відгуків
Інтернет-магазин "БензоБум"
+380 (96) 486-74-55
+380 (66) 632-56-15
+380 (63) 366-20-06

Апарати плазмового різання

Сучасний інвертор для повітряно-плазмового різання дозволяє швидко і якісно розрізати металеві заготовки будь-якої товщини. При високих показниках сили струму він володіє набагато меншими габаритами, порівняно зі звичайними випрямлячами, і може використовуватися для робіт на висоті або в обмежених умовах.

Принцип роботи та особливості

Інверторний плазморез перетворює змінний струм в постійний і подає його на електрод для розпалювання електродуги в плазмотроні. Від пневмомережі в плазмотрон подається стиснене повітря, хоча деякі, малопотужні інверторні апарати для плазмової різки, не вимагають підключення до зовнішнього джерела стисненого повітря, так як оснащуються вбудованим компресором. При зіткненні стисненого повітря з нагрітим електродом утворюється струмінь розпеченої плазми, що подається під тиском на разрезаемую заготовку.

Переваги інверторних плазморезов

Благодаря встроенному инвертору и точной регулировке силы тока, легко получить оптимальные вольтамперные характеристики тока для разрезания толстых или тонких металлических заготовок. Возможность работы на малой силе тока позволяет аккуратно резать листы толщиной менее 1 мм. Инверторным плазморезам не страшны перепады напряжения в сети, они выдерживают колебания от 160 до 260 В, при этом на протяжении всего времени работ обеспечивается стабильная дуга.

Продолжительность непрерывного плазмообразования.

 По суті - це час одного сеансу, після якого потрібен час на охолодження головки. Величина вимірюється у % співвідношенні робота/відпочинок. Щоб не заплутатися, слід отримати консультацію у продавця і прочитати цей розділ в інструкції. Недотримання режиму роботи призведе до дуже швидкої "смерть" ріжучого вузла, а це 30% вартості приладу.

Технологія плазмового різання металу

має на Увазі не тільки правильності роботи агрегату. Не менш важливо дотримуватися техніки безпеки. Плазмотрон може нанести травму, викликати пожежу і зашкодити не тільки заготівлю, але і навколишні предмети. Якщо ви робите все правильно, боятися нічого.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner