Кошик
739 відгуків
Інтернет-магазин "БензоБум"
+380 (96) 486-74-55
+380 (66) 632-56-15
+380 (63) 366-20-06

Зварювальні маски хамелеон і окуляри

 

Маски зварювальника застосовуються для запобігання механічних та термічних пошкоджень шкіри обличчя при роботі зі зварювальним обладнанням. Вони захищають від інфрачервоного та ультрафіолетового випромінювання, а також від бризок та іскор при виконанні робіт.

Види

Спеціальні маски зварювальників захищають від ушкоджень обличчя і очей. Вони випускаються двох видів: з фіксованою ступенем затемнення або зі світлофільтром «хамелеон».

  • надійно захищає обличчя і очі під час зварювання. Вона виготовляється з високоякісного пластику, стійкого до механічних пошкоджень. Вироби оснащені регульованими наголовником, який легко фіксується у потрібному розмірі. Така маска має відкидне скло, що дозволяє оцінювати роботу, не знімаючи захист цілком. Крім того, при необхідності екран швидко і легко замінюється.
  • Маска зі світлофільтром «хамелеон» виготовлена з ударостійкого пластику. Вона відрізняється високим показником захисту обличчя і очей від бризки іскор при зварюванні. Крім того, зварювальна маска хамелеон має автоматичне затемнення екрану при появі зварювальної дуги і повертається в прозоре стан через 0,15 – 0,8 секунд, тому її  не потрібно кожен раз знімати для того, щоб подивитися на шов. Також деякі моделі масок хамелеон мають два стандартних режиму роботи – зварювання і шліфування. Таким чином, вони не затемняються при шліфуванні, а очі і обличчя при цьому надійно захищені від пилу і дрібного сміття. Світлопропускна здатність таких виробів варіюється в діапазоні від 9 до 13 DIN. Докладні описи, характеристики і ціни зварювальних масок хамелеон є безпосередньо в картках товарів.

Крім того, можна вибрати маски з зовнішнім і внутрішнім регулятором. Вироби з зовнішнім регулятором оснащені 2 фотосенсор, а з внутрішнім регулятором – 3 фотосенсор.

Крім цього на нашому сайті представлені щитки електрозварника, які також забезпечують надійний захист при виконанні зварювальних робіт. Всередині виробу є євро-маска з наголовником. При необхідності її можна зафіксувати в потрібному розмірі.

Що ще знадобиться

Очки газосварщика предназначены для защиты глаз от пыли, искр и частиц металла при работе со сварочным оборудованием. Их можно использовать даже с корректирующими очками. Они оснащены обычным светофильтром, поэтому для проверки сварочного шва, изделие необходимо снимать.

Внешнее стекло для маски защищает светофильтр «хамелеон» от царапин и повреждений брызгами металла.

Самозатемняющийся світлофільтр є змінним елементом маски зварювальника. Рідкокристалічний екран світлофільтру затемнюється при появі зварювальної дуги, а при її зникненні знову повертається в світле стан. Такі світлофільтри можуть бути оснащені 2-4 фотосенсор.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner