Кошик
737 відгуків
Інтернет-магазин "БензоБум"
+380 (96) 486-74-55
+380 (66) 632-56-15
+380 (63) 366-20-06

Зернодробарки

Корисна інформація!

 

Для заготівлі кормів для сільськогосподарських тварин використовується зернодробарки. За годину подрібнює кілька центнерів зерна і є незамінним агрегатом в сільськогосподарських кооперативах та фермерських господарствах. Підходить для приватного використання.

Як працює зернодробарки

Обладнання має електродвигун і працює від мережі 220 В. Кріпиться на ємність, в яку буде зсипатиметься готовий корм. Зверху розташована велика воронка для завантаження зерна. Проходячи через лійку, зерно потрапляє в систему подрібнення і перемелюється в частинки, здатні пройти через сито. Отвори в ньому можуть становити 5 мм. Якщо зернодробарки оснащена змінним ситом, то розмір фракції отриманої суміші можна регулювати. Система подрібнення складається з ножів або ріжучого валу, які обертаються з великою швидкістю. Таким чином, зернодробарки корморезка дає можливість одержати на виході кормову суміш високої якості. Одні моделі працюють тільки з зерном, інші можуть перемелювати ще овочеві культури і траву, при цьому для кожного виду сировини встановлюється своя воронка. Така зернодробарки траворезка допомагає приготувати збалансований комбікорм для тварин.

Основні параметри вибору

Потужність. В залежності від потужності, яку має зернодробарки траворезка, визначається продуктивність і сфера використання. До побутових відносяться моделі до 1 кВт, хоча можна підібрати агрегат в 0,5 кВт. Мінімальне споживання електроенергії дає можливість підключати її до електромережі приватного будинку. Обладнання для інтенсивного використання і заготівлі кормів у великому обсязі має потужність до 1,5 – 1,8 кВт. Зверніть увагу, щоб така зернодробарки була оснащена реле для захисту від перевантаження.

Продуктивність. Вибирається в залежності від обсягів кормів, які треба заготовляти. Приміром, зернодробарки побутова може виробляти близько 120 – 170 кг/год. Продуктивні моделі здатні видавати 300 – 400 кг/год і більше. Варто відзначити, що продуктивність залежить від типу завантаження корму. Наприклад, зернодробарки здатна за годину обробляти 300 кг зерна або 600 кг трави.

Якщо вам потрібна зернодробарки корморезка, купити її ви можете в нашому інтернет-магазині. Характеристики, ціна та відгуки в картках товарів допоможуть визначитися з вибором.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner