Кошик
739 відгуків
Інтернет-магазин "БензоБум"
+380 (96) 486-74-55
+380 (66) 632-56-15
+380 (63) 366-20-06

Токарні верстати

В автомайстерні та на машинобудівному виробництві необхідні токарні верстати по металу. Це велика група обладнання для обробки заготовок з чорних і кольорових металів і сплавів, а також пластмаси та деревини. З їх допомогою виготовляють циліндричні, конічні, фасонні деталі, виробляють розточування, різання, вибірку пазів, свердління та інші роботи.

Пристрій і принцип роботи

Будь-токарний верстат по металу являє собою складне поєднання вузлів і механізмів, змонтованих на масивної стійкої станині. Заготівля встановлюється на передній бабці, що має шпиндель, що задає виробу обертання. Довгі деталі закріплюються ще і на задній бабці. Для виключення вібрації використовуються люнети різного діаметра.

Супорт – механізм для утримання і точного переміщення різця – отримує рух від ходового вала через передавальні механізми. Залежно від виду обробки, можна встановити різний інструмент – різці, зенкери, свердла та ін.

Види

  • Настільний міні-токарний верстат по металу, вагою від 13 до 100 кг, потужністю до 400 Вт. Встановлюється на стіл або верстак, використовується в приватних майстернях, автосервісах.
  • Напівпрофесійні верстати, потужністю до 1000 Вт. Сюди входять також комбіноване обладнання, що поєднує функції токарного, свердлильного і фрезерного. Підходять для дрібносерійного виробництва.
  • Професійні токарні верстати по металу з числовим програмним управлінням, високої маси і потужності. Застосовуються на машинобудівних заводах.

Важливі характеристики

  • Напруга позначає, від якої мережі – однофазної (220 В) або трифазної (380 В), працює обладнання.
  • Потужність визначає продуктивність верстата і характер робіт, наприклад, настільні токарні верстати по металу мають показник від 150 до 400 Вт, а виробниче обладнання - до 7500 Вт
  • Максимальний діаметр обробки над станиною позначає висоту деталі, від 100 до 660 мм Відстань між центрами визначає розмір закріплюється заготовки, від 1500 до 1500 мм.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner