Кошик
738 відгуків
Інтернет-магазин "БензоБум"
+380 (96) 486-74-55
+380 (66) 632-56-15
+380 (63) 366-20-06

Газонокосарки електричні

Електричні газонокосарки підійдуть для догляду за невеликим газоном, розташованим поруч з будинком. З їх допомогою можна скошувати траву на певну висоту. Без особливих зусиль користувач отримує гарний рівна ділянка.

Особливості

Застосування електричного двигуна робить машини чистими, вони не забруднюють повітря вихлопними газами. На відміну від бензинових, газонокосарки електричні можуть працювати на схилах і газонах з нерівним рельєфом. З їх допомогою можна обробляти площа до 1200 квадратних метрів. Обслуговування електрогазонокосілкі полягає тільки регулярного очищення зовнішньої поверхні. Єдиний недолік — наявність електричного кабелю. Він обмежує область застосування і знижує маневреність.

Види

  • Роторні   чотириколісні (рідше 3 колеса), ріжуча система   ніж, що обертається паралельно землі. Він не тільки зрубає стебла рослин, але і створює повітряний потік, який втягує їх в деку. Висота скошування до 80 мм. Центральна регулювання спрощує управління. Для великої ділянки можна придбати газонокосарку самохідну електричну.
  • Барабанні (шпиндельні)   двоколісні, ріжуча система - спіральні ножі, що обертаються на валу і один нерухомий ніж. Трава зрізається акуратно, як ножицями. Висота скошування до 40 мм. Така газонокосарка електрична рекомендується для ділянок площею до 400 кв. м. з м'якою травою.

Характеристики електричних газонокосарок

  • Потужність   високий показник потрібен для стрижки густий і високої трави, великої ділянки. Підтримує число обертів ножа в складних умовах роботи. Забезпечує високу продуктивність.
  • Ширина скошування — один і той же ділянку електрична газонокосарка з шириною 46 см обробить в два рази швидше, ніж з шириною 32 див. Але маленька модель краще маневрує у вузьких місцях.
  • Травосборник — срезанная трава собирается в емкость. Чем больше объем «сборника», тем реже придется останавливать работу для его очистки.
  • Мульчирование — вводится как дополнительная функция, для нее применяются особые ножи. Мелкая мульча остается на газоне, защищая его от пересушивания, и служит удобрением.
  • Материал корпуса — преимущественно пластиковый. Усиленный пластик качественнее, чем полипропилен. Сталь надежнее, но более тяжелая.
  • Вага   чим легше, тим зручніше зберігати, транспортувати і обслуговувати.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner