Кошик
737 відгуків
Інтернет-магазин "БензоБум"
+380 (96) 486-74-55
+380 (66) 632-56-15
+380 (63) 366-20-06

Плиткорізи

Для легкої різання кахельної плитки, кахлів, кераміки потрібні ручні плиткорізи. Вони здатні здійснювати прямий і похилий розпил заготівлі, і навіть виконувати отвори. Вони підійдуть для невеликих керамічних майстерень, а також ремонтних робіт і інших побутових завдань.

Будь ручної плиткорізний верстат має пружинний стіл і закріплені на ньому направляючі - «рейки». За ним оператор за рукоятку веде встановлений на кронштейні ролик (невеликий алмазний диск).

Розкрій плитки виробляється просто: брикет затискається на столі, і по ньому із зусиллям прокочується різець. Він залишає канавку, по ній плитка акуратно розколюється при натисканні на наполегливу вилку підстави. Багато представлені на сайті ручні плиткорізи мають також круговий різак, так званий «циркуль», який проробляє в кераміці отвори.

Важливі технічні характеристики

Максимальний розмір плитки визначається довжиною реза верстата (може складати від 300 - 670 мм). Також моделі розрізняються діаметром диска (6-16 мм) і розмірами його посадочного отвору.

З допомогою представлених на сайті ручних плиткорізів можна різати керамічні брикети товщиною до 15 мм (тобто практично будь-які види настінної і підлогової плитки).

Особливості

  • Надійна фіксація. Гумові накладки на підставі перешкоджають ковзанню плитки, плюс вона тримається упором. Якщо ж ви будете різати плитку УШМ, її буде складно закріпити. Тому для розкрою кахлю краще придбати ручний плиткоріз.
  • Висока точність. Положення плитки виставляється за допомогою розмічувальної лінійки. Завдяки стійким «рейках», за яким рухається ролик, лінія різу виходить ідеально рівна.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner