






10 580 ₴/од.
Дитячий електромобіль з м'яким сидінням – створений у стилі автомобіля "Поліції", що робить їзду на ньому максимально цікавою, ця модель комплектується пультом керування, що дозволяє катати на джипі навіть малюків. Дитячий електромобіль поєднує в собі високу якість, надійність і комфорт, він оснащений м'яким шкіряним сидінням, що робить їзду на ньому дуже зручною, ця модель базується на м'яких колесах EVA, корпус авто виконаний із міцного пластику. Дитячий електромобіль порадує малюків відмінними світловими та звуковими ефектами, у джипа світяться фари, а також музика, що напевно дуже сподобається дитині.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Джип |
| Вікова група | Від 1 року |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Колір | Білий |
| Марка | Land Rover |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Стан | Новий |
| Максимально допустиме навантаження | 50 кг |
| Радіус дії пульта/брелока | 50 м |
| Подолання підйому, max | 15 град. |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Максимальна швидкість | 7 км/год |
| Розміри | |
| Довжина | 114 см |
| Ширина | 68 см |
| Висота | 50 см |
| Діаметр передніх коліс | 250 мм |
| Діаметр задніх коліс | 250 мм |
| Ширина по колесам | 64 см |
| Ширина по дзеркалах | 74 см |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 35 Вт |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Час зарядки | 10 годин |
| Зарядний пристрій | Так |
| Запас ходу без підзарядки | 120 хв |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина колесами | 64 см |
| Ширина за дзеркалами | 74 см |
| Подолання підіймання, max | 15 град. |
| Передачі | 2 швидкості вперед, 2 швидкості назад, Автоматична коробка |
| Матеріал корпусу | Метал, пластик |
| Варіанти керування | З кабіни водія, Радіокерування (пульт ДК) |
| Запас ходу без підзаряджання | 120 мин |
| Час заряджання | 10 час |