









13 000 ₴

Проводьте більше часу, займаючись важливими справами
Роботизована газонокосилка Yard Force Amiro 400i ідеально підходить для створення ідеального газона без звичайних витрат часу і зусиль. Інтелектуальна програма дозволяє вам керувати ним, хоч би де ви були. Безшумна робота означає, що вона може торкатися вдень або вночі з мінімальними перебоїми. Ця газонокосарка розрахована на людей з напруженим способом життя, яким подобається зручність автоматичної газонокосарки з керуванням за допомогою програми.

Розроблений з використанням унікального ультразвукового датчика перешкод Active Safety, робот безпечно переміщається по саду, виявивши і уникаючи будь - яких перешкод. Він може долати нахили до 30% і легко змінює напрям руху.

Грамотно розроблена програма дасть вам повний контроль над газонокосилкою. Забезпечення того, щоб ваш сад завжди виглядав ідеально, навіть коли вас немає поруч. Безшумна праця може бути в будь - який час дня і ночі.

Завдяки інтелектуальним функціям безпеки робот автоматично припиняє різку, коли його піднімають або нахиляють від землі. Забезпечити себе безпечною експлуатацією — це почуття безпеки та спокою.

Витрачайте час на те, що має значення. Дозвольте Amiro 400 i доглядати за вашим газоном без допомоги рук, знаючи, що функція виявлення перешкод дозволить роботу легко і безпечно пересуватися по вашому саду.

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота скошування | 20 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Комплектація | З акумулятором і зарядним пристроєм |
| Максимальна ширина скошування | 16 мм |
| Мульчування | Ні |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Рекомендована площа | 400 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Акумулятор |
| Тип приводу коліс | Повний |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Час роботи від акумулятора | 60 хв |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятору | 2.9 |