









20 812,50 ₴
⭐⭐⭐⭐⭐
✔️ Ширина різу: 53 см.
✔️ Привод на колесах
✔️ Електростартер для легкого запуску.
✔️ Міцний і надійний двигун із чавунною гільзою
✔️ Металевий привод із функцією диференціалу
✔️ 4 функції (збір у кошик, бічний викид, задній викид, мульчування)
✔️ Можливість зберігання косарки у вертикальному положенні

Косилка від польського виробника садової техніки з понад 40-річним досвідом
Гарантована довговічність і надійність на довгі роки експлуатації
Усі необхідні сертифікати таляція відповідності CE
вірні та надійні технічні дані
Підтримка нашого технічного відділу
Інструкція користувача у комплекті.
Повний доступ до запчастин і витратних матеріалів
Олива для першого заливання двигуна в комплекті



Необслуговувана коробка передач обладнана кулачковою муфтою й заповнена мастилом. Вся шестірня виготовлена зі відповідних сталевих сплавів, у шестерні немає пластикових елементів. Вирізняється високою якістю виготовлення й експлуатаційною надійністю. Дає змогу косинці рухатися вперед і здійснювати повороти та розвороти (трансмісія з диференціалом). Привод в косарку забезпечує комфорт і зручність роботи. Швидкість підібрана оптимально для всіх умов роботи.
У косарку, обладнаній приводом опорних катків, трансмісія є одним із найвідповідальніших елементів, що визначають довговічність і надійність машини.
Коробка передач виготовлена з металевих сплавів і в ній використовується кулачкова муфта, що забезпечує її дуже високу довговічність і надійність.

Подвійна система запуску. Косилка обладнана акумулятором і ручним стартером. Якщо ми забули зарядити акумулятор і не встигаємо його зарядити, запускаючи косарку традиційним способом ручним стартером. Для приводу акумуляторного стартера використовується сучасна літієва батарея. Цей тип батареї пропонує найвищу потужність на одиницю ( тобто найвищу щільність енергії) серед усіх батарей на ринку. Він характеризується низьким саморозряджанням, браком ефекту пам'яті та великою довговічністю. (кількість циклів його роботи перевищує стандартні акумулятори в кілька разів).

Нижня частина кошика виготовлена зі зносостійкого полотна, витканого з поліестеру. Гарантує максимальний потік повітря для легкого та повного заповнення кошика й ударостійкість. Верхня частина виготовлена зі стійких до розтріскування синтетичних полімерних сумішей. Бічні нагнітальні канали відводять залишкове повітря, задня «повна» частина захищає оператора від пилу та пилу під час роботи.

Індикатор заповнення кошика — ще одна деталь у конструкції машини, що полегшує його експлуатацію та відрізняє наші косарки від ринкового пропонування.

Косилка може робити такі:

Основний елемент, що визначає якість роботи та зручність використання. У косарку HORTMASZ HKS NE KS він виготовлений у формі профілю зі сталевого листа збільшеної товщини. Форма корпусу та бічні ребра забезпечують виняткову жорсткість корпусу та дуже гарне наповнення кошика. Корпус повністю захищений від корозії й пофарбований порошковою фарбою.
Форма різальних крайок і профіль ножа забезпечують правильну роботу як під час закидання трави в кошик, так і під час мульчування.

Кожне колесо встановлене на подвійних кулькопідшипниках.

Швидка та проста зміна висоти стриження одним важелем. Великий діапазон регулювання висоти.
Спеціальне тиснення на ручках неабияк збільшує їхню жорсткість і довговічність.

Вигин і форма ручки забезпечують максимальний комфорт під час роботи. Їх м'яке покриття додатково знижує вібрації й запобігає втомі рук.
Обладнання машини електростартером дає змогу запустити двигун натисканням кнопки ПУСК.

Зручна деталь у формі швидкорознімного з'єднання неабияк спрощує вміст шасі машини в чистоті. Просто під'єднайте кабель, відкрийте кран і запустіть двигун....


Перед першим запуском газонокосарки залийте в двигун моторну оливу SAE30 з комплекту постачання.
Після перших 5 годин роботи олію треба замінити, а наступні заміни проводити кожні 20 годин роботи або один раз на рік.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Викид скошеної трави | Задній викид, Викид в травозбірник, Бічний викид |
| Висота скошування | 25 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Комплектація | З акумулятором і зарядним пристроєм |
| Максимальна ширина скошування | 530 мм |
| Мульчування | Так |
| Об'єм травозбірника | 75 л |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Бензиновий двигун |
| Тип приводу коліс | Повний |
| Тип травозбірника | М'який |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 36 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Потужність двигуна | 6 к. с. |
| Об'єм двигуна | 224 куб. см |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятору | 2.9 |