









5 987,50 ₴
4 790 ₴



✔️ Ролики на кулькопідшипниках
✔️ ВИСОКА ПОТУЖНІСТЬ 2500ВТ
✔️ ШИРИНА: 32 СМ
✔️ Регульована висота
✔️ ВЕЛИКА КОРЗИНА 30 Л
✔️ ПРИБІР 3 В 1



Використання машини AGREENO дасть вашому газону мати гарний вигляд:)

✅ Електричний аератор/скарифікатор AGREENO потужністю 2500 Вт незамінне обладнання для будь-якого саду.
✅ Представлена модель запускається електродвигуном із максимальною потужністю 2500 Вт, що забезпечує достатню робочу потужність.
✅ Скарифікація й аерація газону можливі завдяки окремим вальцям.
✅ Завдяки скарифікації й аерації газон оптимально забезпечується повітрям, водою й поживними речовинами.


✅Електричний аератор/скарифікатор AGREENO 2500 Вт - незамінна річ для будь-якого забору.
✅Скарифікація й аерація газону можливі завдяки використанню окремих роликів.

✅ Скарифікація виконується переважно навесні та восени, тоді як аерація - процес, який може здійснюватися частіше, і можливість розділити ці операції є основною перевагою нашої машини.

✅ Це процес розрізання газону для видалення старої дерніни. Стриження газону забезпечує кращий приплив повітря, води та поживних речовин. Це сприятливо впливає на розвиток кореневої системи рослин.
✅ Глибокі отвори з шипами в газоні для розпушування й аерації ґрунту. Аерація зміцнює коріння трави та вирівнює дерн. Ця процедура неабияк прискорює відновлення газону після зими.
✅Пристрій також допомагає видалити цвіль, а також мох та бур'яни, руйнуючи їхнє коріння. Завдяки глибшій кореневій системі трава не пошкоджується, а її зовнішній вигляд неабияк поліпшується.
✅Перед аерацією і вертикуляцією скошіть траву на висоту приблизно 3 см і видаліть скошену траву.
⭐ УВАГА: перед агротехнічним обробленням необхідно позбутися ущільнення бур'янів і грубих коренів за допомогою садового подрібнювача. На великозернистих землях позбудьтеся кам'янистих відкладень, глинисті ґрунти треба присипати товстим шаром піску з торфом 6 см~7 см для розпушування.
ВАЖЛИВО! Підготовка ділянки є рекомендованим заходом, щоб уникнути механічних зламання садової та сільськогосподарської техніки.

✅ Система кріплення робочих валів проста та надійна.
✅ Цей тип рішення перевершує за надійністю будь-яку систему без інструменту, що ґрунтується на швидкознімних кріпленнях і затискачах.

✅ Обладнання має регулювання глибини одним рухом.
✅ Регулювання робочої висоти за допомогою важеля дає змогу адаптувати обладнання до різних типів поверхонь.



| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина обробки | 12 мм |
| Кількість ножів (спиць) на валу аератора | 20 |
| Кількість ножів на валу скарифікатора | 16 |
| Кількість регулювань глибини обробки | 4 |
| Об'єм травозбірника | 30 л |
| Стан | Новий |
| Тип | Аератор-скарифікатор |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Ширина обробки | 320 мм |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Максимальна кількість обертів | 3000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2500 Вт |