









3 862,50 ₴
☀️ Теплі дні все ближче і ближче, будьте готові доглядати і освіжати свій газон за допомогою електричної газонокосарки WUBER!
⭐ Надійна, зручна і практична газонокосарка - основа будь-якого саду.

Трава сама себе не скосить, тому до садового сезону варто придбати якісну газонокосарку, щоб стрижка газону стала справді приємним заняттям.
Наша газонокосарка виготовлена з високоякісних матеріалів, тому вона потужна, довговічна і дуже зручна у використанні.

Ми чудово знаємо, як важливо зробити роботу з косаркою ефективною та комфортною, тому в косарку було вбудовано низку перевірених функцій, як-от:
✅ Двоступеневий захист під час увімкнення — безпека під час роботи має першорядне значення, блокування вимикача запобігає випадковому запуску машини.
✅ 320-міліметровий ніж — це дасть змогу вам підстригти велику площу газону та працювати ще швидше.
✅ Великий 30-літровий травозбірник — завдяки великому обсягу збільшується час роботи з одним травозбірником, і вам не доведеться так часто спустошувати травозбірник.

✅ Індикатор рівня заповнення — полегшить вашу роботу та дасть змогу легко перевірити вміст контейнера.
✅ Легка вага та компактні розміри — тільки додатковий бонус, який зробить зберігання, переміщення або транспортування косарки без зайвого клопоту.
✅ Зручні ручки для транспортування — розташовані у двох ключових точках і дають змогу швидко й безпечно переміщати косарку з місця на місце.
✅ 3-ступеневе регулювання висоти - дозволяє регулювати висоту стрижки від 25 до 65 мм, щоб ви могли насолоджуватися рівномірно підстриженим газоном!
За регулювання робочої глибини косарки відповідає положення передніх і задніх коліс по висоті. Відрегулювати їх дуже легко: просто переверніть косарку та перемістіть передні та задні колеса на нижчий рівень, а потім почніть працювати на рівній висоті!
За допомогою цієї опції ви зможете визначити, якій довжині має бути трава після косіння. Це дасть вам змогу адаптувати машину до ваших поточних потреб і забезпечити естетичний вигляд вашого газону.
✔️ Ніж завширшки 320 мм зрізає більше трави під час роботи, неабияк прискорюючи весь процес косіння.

✅ РЕАЛІСТИЧНА ПРОДУКТИВНІСТЬ КОСАРКИ = ЕФЕКТИВНА І РЕЗУЛЬТАТИВНА РОБОТА!


Дуже практичний індикатор, розташований у верхній частині травозбірника, щоб користувач міг будь-якої миті перевірити його вміст:


Крім того, невелика вага машини полегшує маневрування навколо посадок і не втомлює вас під час тривалих садових робіт
Не потрібна заміна фільтрів і робочих рідин, що неабияк знижує експлуатаційні витрати.


Безшумна й без шкідливих викидів, ця газонокосарка ідеально підходить для невеликих і середніх газонів, а великий травозбірник, що входить до комплекту, дасть вам працювати чисто й без особливих перерв.
✔️ Корпус виготовлений з високоякісного пластику, він легший за сталевий і не схильний до корозії.
✔️ Завдяки зниженій вазі вироби косити й маневрувати набагато легше.
✔️ Це також робить зручнішим чищення косарки після використання.
















| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Висота скошування | 65 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Максимальна ширина скошування | 320 мм |
| Мульчування | Так |
| Об'єм травозбірника | 30 л |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Швидкість обертання ножів | 3450 об/хв |
| Стан | Новий |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 2.04 к. с. |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1500 Вт |