









6 062,50 ₴
4 850 ₴

Оснащена потужним безщітковим двигуном із мідною обмоткою, за продуктивністю порівнянна з бензопилами.
Без проблем підходить для спилювання звичайних дерев і виконання більш важких робіт на ділянці.
У комплект входять повнорозмірні напрямні шини 16" (40 см), як у великих бензопил.

Два акумулятори Li-Ion 20 В, по 4 А·год кожен → підключаються одночасно → подвійна потужність і довший час роботи

Захист двигуна та редуктора — зменшує ривки під час запуску, які можуть скорочувати строк служби механіки.


Двигун із 3-фазним інвертором та датчиком перевантаження — рішення з найдорожчих і найякісніших акумуляторних пил.

Система FAST-LOCK → заміна ланцюга, шини та натягування — усе без використання інструментів.

Система Fast Lock повністю виконана з міцних металевих елементів

Подає масло рівномірно, незалежно від положення різу.
Автоматичне змащення ланцюга (бак + помпа, що приводиться в дію електродвигуном).

У комплект входять 2 акумулятори по 4.0 А·год і швидкий зарядний пристрій DUO, що дозволяє одночасно заряджати дві батареї.




| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина пропилу, (мм) | 380 |
| Довжина шини | 400 мм |
| Кількість обертів | 4900 об/хв |
| Живлення | Акумулятор |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Додаткові функції | |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Легкий запуск | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Особливості | Легкий запуск, Блокування кнопки увімкнення , Гальмо ланцюга, Захист від перевантаження, Бічне натягування ланцюга, Антивібраційна система, Автоматичне змащування ланцюга |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 21 В |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Тип акумулятора | Li-Ion |